"Komu je práca radosťou, pre toho je život šťastím."

(Maxim Gorkij)


Desať rokov mám možnosť venovať sa personálnym výberom a poradenstvu. Pomáham ľuďom nájsť si pracovné miesta. Radím ľuďom, ktorí sú nespokojní so svojou prácou alebo nevedia, ako a kam sa posunúť ďalej, nevedia, kde začať pri svojej premene. Zvážte svoje schopnosti, povahu a danosti pre Vašu prácu...

Dokážem Vám pomocť:

Životopis, motivačný list - Ako na to?

Životopis a motivačný list sú prvými dokumentmi, ktoré potencionálny zamestnávateľ uvidí. Sú preto Vašou vizitkou a zároveň tým, čo Vám buď otvorí alebo naopak zatvorí dvere k pohovoru.

Akým smerom sa uberať v povolaní?

Myslíte si, že ste úspešní vo svojom obore, ale neviete ktorým smerom sa uberať ďalej. Chcete niečo na sebe zmeniť a neviete kde začať? Nie ste spokojní so svojou prácou a hľadáte nové uplatnenie?
Poradím Vám, aké povolanie by bolo najvhodnejšie k Vašej povahe a osobnosti. Netreba sa báť predostrieť Vaše sny, možno naozaj stačí len otvoriť dvere a vstúpiť.

Ako zapôsobiť na pohovore?

Pripravim Vás na pohovor, prvý dojem pri pohovore, priebeh pohovoru, často kladené otázky na pohovore. So mnou to zvládnete.

Poradim Vám!

Viem, ako byť najlepší!

Budeme sa rozprávať, ako priatelia. Priatelia dokážu prelomiť bariéry medzi sebou a ľahšie pochopiť situáciu toho druhého. Pomôžem Vám pochopiť seba samého a svoju situáciu tak, ako prekonať prekážky v práci, dosiahnuť svoje ciele a nájsť spôsob, ako si nájsť vytúženú prácu, ktorá Vás bude napĺňať celý život.

Teším sa na stretnutie s Vami.

Daniela Klačanská

Ako sa skontaktujeme?

Objednať sa môžete denne v pondelok až piatok medzi 10,00 až 18,00 hod. na čísle 0903 828 695. Prípadne môžete zvoliť objednanie e-mailom na adrese daniela@splnenesny.sk.
Počas individuálnych sedení nezdvíham telefón, aby klienti počas stretnutí neboli ničím rušení. Ďakujem za pochopenie.


Cenník
Prvé stretnutie (60 minút)20 €
Každé ďalšie individuálne sedenie (60 min.)16 €
Zľavnené prvé sedenie - nezamestnaní (60 min.)18 €
Každé ďalšie individuálne sedenie - nezamestnaní (60 min.)14 €